Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 17
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
końcu mamy już sporą praktykę w takich sprawach, chociażby po doświadczeniach z wypowiedziami naszego byłego prezydenta.
Pan Ochmański opowiedział się za stawianiem wysokich wymagań etyczno-moralnych wobec nauczycieli. I egzekwowaniem tych wymagań. Pan dyrektor ma rację. W całej rozciągłości podpisuję się pod takim stanowiskiem. Gratuluję odwagi - poruszył temat, który stanowi "tabu".
Trzeba wyraźnie mówić, że to nieprawda, iż każdy pracownik jest pracownikiem tylko w godzinach pracy, a potem wchodzi w strefę prywatności. I nic nikomu do tego, co wówczas robi i co sobą reprezentuje - bo prywatność obywateli chroni prawo.
Zawody są różne. Są wśród nich zawody zaufania publicznego. Jeśli ktoś chce
końcu mamy już sporą praktykę w takich sprawach, chociażby po doświadczeniach z wypowiedziami naszego byłego prezydenta.<br>Pan Ochmański opowiedział się za stawianiem wysokich wymagań etyczno-moralnych wobec nauczycieli. I egzekwowaniem tych wymagań. Pan dyrektor ma rację. W całej rozciągłości podpisuję się pod takim stanowiskiem. Gratuluję odwagi - poruszył temat, który stanowi "tabu".<br>Trzeba wyraźnie mówić, że to nieprawda, iż każdy pracownik jest pracownikiem tylko w godzinach pracy, a potem wchodzi w strefę prywatności. I nic nikomu do tego, co wówczas robi i co sobą reprezentuje - bo prywatność obywateli chroni prawo.<br>Zawody są różne. Są wśród nich zawody zaufania publicznego. Jeśli ktoś chce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego