Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
zapewnić optymalnego zabezpieczenia przed nowymi mutacjami wirusa grypy. Dlatego Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) utrzymuje na całym świecie sieć laboratoriów identyfikujących aktualne mutacje wirusa grypy. Analizując zebrane w ten sposób dane WHO określa wytyczne dotyczące składu szczepionki przeciw grypie na dany sezon (rok).
9. JAK PRZECHOWYWAĆ SZCZEPIONKĘ?
Szczepionkę przeciw grypie należy transportować i przechowywać wyłącznie w temperaturze +2 &730;C +8&730;C . Szczepionki nie wolno zamrażać. Przed użyciem szczepionkę należy ogrzać do temperatury pokojowej. Krótkotrwały wzrost temperatury (np. w drodze z apteki do gabinetu zabiegowego) nie jest dla szczepionki szkodliwy.
10. KTO POWINIEN SZCZEPIĆ SIĘ PRZECIWKO GRYPIE?
Szczepienia przeciw grypie są w Polsce
zapewnić optymalnego zabezpieczenia przed nowymi mutacjami wirusa grypy. Dlatego Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) utrzymuje na całym świecie sieć laboratoriów identyfikujących aktualne mutacje wirusa grypy. Analizując zebrane w ten sposób dane WHO określa wytyczne dotyczące składu szczepionki przeciw grypie na dany sezon (rok).<br>&lt;tit&gt;9. JAK PRZECHOWYWAĆ SZCZEPIONKĘ?&lt;/&gt;<br>Szczepionkę przeciw grypie należy transportować i przechowywać wyłącznie w temperaturze +2 &730;C +8&730;C . Szczepionki nie wolno zamrażać. Przed użyciem szczepionkę należy ogrzać do temperatury pokojowej. Krótkotrwały wzrost temperatury (np. w drodze z apteki do gabinetu zabiegowego) nie jest dla szczepionki szkodliwy.<br>&lt;tit&gt;10. KTO POWINIEN SZCZEPIĆ SIĘ PRZECIWKO GRYPIE?&lt;/&gt;<br>Szczepienia przeciw grypie są w Polsce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego