Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tańce. I staramy się wykupywać wszystkie dodatkowe zajęcia, jakie tylko są możliwe" - mówią respondenci dr. Szlendaka. W wieku 4 lat ich dzieci otrzymują pierwszy komputer, w weekendy regularnie wychodzą do teatrów i do galerii. Także na zajęcia sportowe.
Przepytywane kobiety potwierdzają teorię prof. Świdy-Ziemby: tak pojmowane macierzyństwo to niezwykle traumatyczne doświadczenie. Nieskończenie trudne i wyczerpujące.

Bądź Dość Dobrą Matką

Dr Maria Kujawa zajmuje się m.in. problematyką osobowości dziecięcej na Wydziale Psychologii UJ. Chętnie opowiada o teorii Dość Dobrej Matki, która najbliższa jest jej własnemu doświadczeniu. A także najbardziej odpowiada społecznym uwarunkowaniom w naszym kraju.
DDM nie poświęca wszystkiego dla
tańce. I staramy się wykupywać wszystkie dodatkowe zajęcia, jakie tylko są możliwe" - mówią respondenci dr. Szlendaka. W wieku 4 lat ich dzieci otrzymują pierwszy komputer, w weekendy regularnie wychodzą do teatrów i do galerii. Także na zajęcia sportowe. <br>Przepytywane kobiety potwierdzają teorię prof. Świdy-Ziemby: tak pojmowane macierzyństwo to niezwykle traumatyczne doświadczenie. Nieskończenie trudne i wyczerpujące.<br><br>&lt;tit&gt;Bądź Dość Dobrą Matką&lt;/&gt;<br><br>Dr Maria Kujawa zajmuje się m.in. problematyką osobowości dziecięcej na Wydziale Psychologii UJ. Chętnie opowiada o teorii Dość Dobrej Matki, która najbliższa jest jej własnemu doświadczeniu. A także najbardziej odpowiada społecznym uwarunkowaniom w naszym kraju. <br>DDM nie poświęca wszystkiego dla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego