Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
data przyjścia na świat pra-dziadka Sowy. Na folderach i ulotkach reklamowych pomysłu i wykonania Sowy, bardzo przekonująco zaświadczała o starożytności firmy.
Całymi dniami Bogna tkwi na drabinie pod stropem monumentu po socrealu, pełnego gipsowych rozet i pilastrów z czasów punktów żywienia zbiorowego numer taki a taki, które przetrwały różne trendy knajpianego zdobnictwa i lecząc się z niewłaściwej miłości w pocie czoła przerabia obiekt zgodnie z wyobrażeniami nowego właściciela. Ale właśnie zadzwonił telefon.
- Do ciebie! - ściąga ją z wysokości donośny głos Sowy w kąt z zakurzonym aparatem stojącym na podłodze.
- Autobus do... odchodzi spod stadionu o... - słyszy zniekształcony przez wysłużone łącza
data przyjścia na świat pra-dziadka Sowy. Na folderach i ulotkach reklamowych pomysłu i wykonania Sowy, bardzo przekonująco zaświadczała o starożytności firmy.<br>Całymi dniami Bogna tkwi na drabinie pod stropem monumentu po socrealu, pełnego gipsowych rozet i pilastrów z czasów punktów żywienia zbiorowego numer taki a taki, które przetrwały różne trendy knajpianego zdobnictwa i lecząc się z niewłaściwej miłości w pocie czoła przerabia obiekt zgodnie z wyobrażeniami nowego właściciela. Ale właśnie zadzwonił telefon.<br>- Do ciebie! - ściąga ją z wysokości donośny głos Sowy w kąt z zakurzonym aparatem stojącym na podłodze.<br>- Autobus do... odchodzi spod stadionu o... - słyszy zniekształcony przez wysłużone łącza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego