Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dla wszystkich. Teraz w wielu domach słychać tylko szelest przewracanych kartek (a jest ich niemało - 960) i gorące dyskusje o postaciach sagi. Żeby pomóc naszym Czytelnikom w tych dyskusjach, przygotowaliśmy quiz, który pomoże odświeżyć wiedzę magiczną i stwierdzić, czy należymy do świata mugoli, czy czarodziejów.
AZ

Ty płacisz, a Pol trwoni
NIK oskarża ministra
Bezlitosny raport Najwyższej Izby Kontroli o budowie polskich autostrad
Dotarliśmy do raportu NIK o autostradach. Nie pozostawia on wątpliwości: za katastrofalne opóźnienie w ich budowie odpowiada Marek Pol i jego resort infrastruktury.
- Nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia - oświadczył nam Marek Pol, gdy prosiliśmy go
dla wszystkich. Teraz w wielu domach słychać tylko szelest przewracanych kartek (a jest ich niemało - 960) i gorące dyskusje o postaciach sagi. Żeby pomóc naszym Czytelnikom w tych dyskusjach, przygotowaliśmy quiz, który pomoże odświeżyć wiedzę magiczną i stwierdzić, czy należymy do świata mugoli, czy czarodziejów.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;AZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Ty płacisz, a Pol trwoni&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;NIK oskarża ministra&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Bezlitosny raport Najwyższej Izby Kontroli o budowie polskich autostrad&lt;/&gt;<br>Dotarliśmy do raportu NIK o autostradach. Nie pozostawia on wątpliwości: za katastrofalne opóźnienie w ich budowie odpowiada Marek Pol i jego resort infrastruktury.<br>&lt;q&gt;- Nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia&lt;/&gt; - oświadczył nam Marek Pol, gdy prosiliśmy go
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego