Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 26
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
terenie, śnieg i lawiny, schronienia śnieżne, trening, psychologiczne aspekty wspinaczki, pierwsza pomoc, wspinaczka sportowa.
Całość uzupełniają słowniczek i indeks, a także lista z adresami wszystkich klubów PZA, powierzchniowych i jaskiniowych.
Podręcznik uzyskał pozytywną ocenę instruktorów PZA. Oto jak wypowiadają się o nim:
Piotr Drobot, szef komisji wspinaczki sportowej PZA - Podręcznik uczy nie tylko bezpieczeństwa w skale i lodzie, uczy także mądrości w górach.
Piotr Pustelnik, himalaista - Świetna książka, mogę tylko żałować, że jej nie było, gdy uczyłem się alpinizmu, polecam ją każdemu.
Bogumił Słama, kierownik COS PZA "Betlejemka"- Jest najczęściej czytaną książką w naszej szkole taternictwa na Hali Gąsienicowej.
Wojciech Święcicki
terenie, śnieg i lawiny, schronienia śnieżne, trening, psychologiczne aspekty wspinaczki, pierwsza pomoc, wspinaczka sportowa.<br>Całość uzupełniają słowniczek i indeks, a także lista z adresami wszystkich klubów PZA, powierzchniowych i jaskiniowych.<br>Podręcznik uzyskał pozytywną ocenę instruktorów PZA. Oto jak wypowiadają się o nim:<br>Piotr Drobot, szef komisji wspinaczki sportowej PZA - Podręcznik uczy nie tylko bezpieczeństwa w skale i lodzie, uczy także mądrości w górach.<br>Piotr Pustelnik, himalaista - Świetna książka, mogę tylko żałować, że jej nie było, gdy uczyłem się alpinizmu, polecam ją każdemu.<br>Bogumił Słama, kierownik COS PZA "Betlejemka"- Jest najczęściej czytaną książką w naszej szkole taternictwa na Hali Gąsienicowej.<br>Wojciech Święcicki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego