Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
które wspomagają odbudowę chrząstki. Zatrzymuje ona degenerację i pomaga w odbudowaniu tej części, która została już uszkodzona.
Nieregularne bicie serca
Koenzym Q10
Badania wykazały, że substancja witaminopodobna, koenzym Q10, która jest odpowiedzialna za wytwarzanie energii w komórkach, działa stabilizująco na pracę serca.
Magnez
Pozytywny wpływ magnezu na serce jest dobrze udokumentowany. Niedobór tego minerału może być jednym z powodów nieregularnego bicia serca (arytmii).
Kwasy omega-3
Kwasy tłuszczowe omega-3, zawarte w tłuszczu rybim, posiadają wiele właściwości - jedna z nich to regulowanie rytmu serca. Przeprowadzono wiele badań, które dokumentują pozytywny wpływ kwasów omega-3 na prawidłową pracę serca.
Nawracające przeziębienia
Cynk
które wspomagają odbudowę chrząstki. Zatrzymuje ona degenerację i pomaga w odbudowaniu tej części, która została już uszkodzona.<br>Nieregularne bicie serca<br>Koenzym Q10<br>Badania wykazały, że substancja witaminopodobna, koenzym Q10, która jest odpowiedzialna za wytwarzanie energii w komórkach, działa stabilizująco na pracę serca.<br>Magnez<br>Pozytywny wpływ magnezu na serce jest dobrze udokumentowany. Niedobór tego minerału może być jednym z powodów nieregularnego bicia serca (arytmii).<br>Kwasy omega-3<br>Kwasy tłuszczowe omega-3, zawarte w tłuszczu rybim, posiadają wiele właściwości - jedna z nich to regulowanie rytmu serca. Przeprowadzono wiele badań, które dokumentują pozytywny wpływ kwasów omega-3 na prawidłową pracę serca.<br>Nawracające przeziębienia<br>Cynk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego