Typ tekstu: Książka
Autor: Kosidowski Zenon
Tytuł: Opowieści bibilijne
Rok wydania: 1996
Rok powstania: 1963
też i dwoma synami z niewolnicy Zilpy.
Wyglądało na to, że Lea jest już nie do pokonania. A tu naraz - o dziwo - Rachela, jakby ponownie stając w zawody z siostrą, urodziła syna, któremu nadano imię Józef. Przemogła więc nareszcie swoją bezpłodność. Czyżby za sprawą mandragory, z której odrobinę uszczknęła może ukradkiem w chwili nieuwagi zazdrosnej siostry?
Minęło drugie siedem lat wysługi i Jakub postanowił wrócić do Kanaanu. Targował się przy tym z Labanem o dodatkową zapłatę w nagrodę za to, że tak pilnie i wydajnie pracował dla jego dobra.
- Miałeś bowiem niewiele (dobytku), zanim przyszedłem - wyłuszczał mu cierpliwie - odkąd zaś tu
też i dwoma synami z niewolnicy Zilpy.<br>Wyglądało na to, że Lea jest już nie do pokonania. A tu naraz - o dziwo - Rachela, jakby ponownie stając w zawody z siostrą, urodziła syna, któremu nadano imię Józef. Przemogła więc nareszcie swoją bezpłodność. Czyżby za sprawą mandragory, z której odrobinę uszczknęła może ukradkiem w chwili nieuwagi zazdrosnej siostry?<br>Minęło drugie siedem lat wysługi i Jakub postanowił wrócić do Kanaanu. Targował się przy tym z Labanem o dodatkową zapłatę w nagrodę za to, że tak pilnie i wydajnie pracował dla jego dobra.<br>- Miałeś bowiem niewiele (dobytku), zanim przyszedłem - wyłuszczał mu cierpliwie - odkąd zaś tu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego