Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy administracyjne
Rok: 2004
zlokalizowanych przy ulicach: Siemieńskiego 21, Przemyskiej 18 i Raszyńskiej 32/44.
Do Państwa dyspozycji są również placówki Banku BISE mieszczące się przy ulicach: Nowogrodzkiej 22, Płowieckiej 85, Dubois 5 a i Al. Jana Pawła II 80.
Opłaty czynszowe mogą Państwo dokonywać także w innych placówkach bankowych oraz na poczcie, po uprzednim wypełnieniu dodatkowej strony książeczki opłat. Należy zwrócić uwagę na dodatkowe koszty prowizji pobierane przez te instytucje.
Z przyjemnością informujemy Państw, że Przygotowujemy się do otwarcia kolejnej kasy Banku BISE, w siedzibie GGKO przy ul. Grójeckiej 184, która już wkrótce będzie do Państwa dyspozycji.

KONKURS NA "NAJLEPSZĄ WSPÓLNOTĘ MIESZKANIOWĄ 2003"
Na
zlokalizowanych przy ulicach: Siemieńskiego 21, Przemyskiej 18 i Raszyńskiej 32/44.<br>Do Państwa dyspozycji są również placówki Banku BISE mieszczące się przy ulicach: Nowogrodzkiej 22, Płowieckiej 85, Dubois 5 a i Al. Jana Pawła II 80.<br>Opłaty czynszowe mogą Państwo dokonywać także w innych placówkach bankowych oraz na poczcie, po uprzednim wypełnieniu dodatkowej strony książeczki opłat. Należy zwrócić uwagę na dodatkowe koszty prowizji pobierane przez te instytucje.<br>Z przyjemnością informujemy Państw, że Przygotowujemy się do otwarcia kolejnej kasy Banku BISE, w siedzibie GGKO przy ul. Grójeckiej 184, która już wkrótce będzie do Państwa dyspozycji.<br><br>&lt;tit&gt;KONKURS NA "NAJLEPSZĄ WSPÓLNOTĘ MIESZKANIOWĄ 2003"&lt;/&gt;<br>Na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego