Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
przegapić Prague Indies Film Festiwal. To jedyny tego rodzaju festiwal niezależnych filmów i twórców w Europie. Odbywać się będzie w dniach 1.10-30.11.2000 r. w kinie Lucerna w samym sercu miasta. Program obejmuje także konferencje, pokazy najlepszych filmów z Europy i Ameryki.

Kim jest ten chłopiec?

Przystojny, uroczy, pożądany i... zajęty.
Ryan Phillippe, nowy talent Hollywoodu, uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego gorącego romansu z Reese Witherspoon, narzeka na swoją ostatnią rolę i twierdzi, że jest jeden powód, dla którego mógłby przyłożyć paparazziemu.
Michele Promaulayko

Ryan Phillippe zjawia się na śniadaniu w ekskluzywnym hotelu Mondrian w Los Angeles
przegapić Prague Indies Film Festiwal. To jedyny tego rodzaju festiwal niezależnych filmów i twórców w Europie. Odbywać się będzie w dniach 1.10-30.11.2000 r. w kinie Lucerna w samym sercu miasta. Program obejmuje także konferencje, pokazy najlepszych filmów z Europy i Ameryki.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=94&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Kim jest ten chłopiec?&lt;/&gt;<br><br>Przystojny, uroczy, pożądany i... zajęty. <br>Ryan Phillippe, nowy talent Hollywoodu, uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego gorącego romansu z Reese Witherspoon, narzeka na swoją ostatnią rolę i twierdzi, że jest jeden powód, dla którego mógłby przyłożyć paparazziemu.<br>&lt;au&gt;Michele Promaulayko&lt;/&gt;<br><br>Ryan Phillippe zjawia się na śniadaniu w ekskluzywnym hotelu Mondrian w Los Angeles
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego