Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklama sprzętu rtv
Rok: 2000
skoro można atmosferę i jakość projekcji kinowej przenieść do własnego mieszkania. Miło jest być w swoim ulubionym fotelu i nowoczesnym kinie jednocześnie. System domowego kina można dowolnie rozbudowywać. Jego poszczególne elementy można łączyć i dobierać w zależności od potrzeb. Podstawowe elementy systemu domowego kina to odbiorniki telewizyjne. projektory. sprzęt audio/video. odbiorniki satelitarne oraz sprytne urządzenia do ich sterowania. Wszystkie elementy są łatwe do zainstalowania i przystosowane do najnowszych rozwiązań technologicznych, jeśli przekonała Cię koncepcja domowego kina, na pewno zechcesz poznać tajniki tego niezwykłego systemu.

Magiczny Obraz
Zapewniają go najwyższej klasy telewizory panoramiczne, a dla najbardziej wymagających projektory LCD oraz hit
skoro można atmosferę i jakość projekcji kinowej przenieść do własnego mieszkania. Miło jest być w swoim ulubionym fotelu i nowoczesnym kinie jednocześnie. System domowego kina można dowolnie rozbudowywać. Jego poszczególne elementy można łączyć i dobierać w zależności od potrzeb. Podstawowe elementy systemu domowego kina to odbiorniki telewizyjne. projektory. sprzęt audio/video. odbiorniki satelitarne oraz sprytne urządzenia do ich sterowania. Wszystkie elementy są łatwe do zainstalowania i przystosowane do najnowszych rozwiązań technologicznych, jeśli przekonała Cię koncepcja domowego kina, na pewno zechcesz poznać tajniki tego niezwykłego systemu.<br><br>Magiczny Obraz <br>Zapewniają go najwyższej klasy telewizory panoramiczne, a dla najbardziej wymagających projektory LCD oraz hit
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!