Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
zawsze. To była decyzja jury, choć się z nią nie zgadzamy, to należy ją uszanować. Kto widział ten wie i tyle.

Wracając jeszcze do Konina, na waszą walkę z RTB wszyscy czekali od lat, sam pizgałeś się tam osobiście ze Stanleyem, jak oceniasz tą walkę?
Koza: Oglądając tą walkę na video stwierdziłem, że nie była to walka mojego życia. Skoro jest walka to powinno być ciśnienie i w ogóle cały klimat, na tej walce tego brakowało, ale luz i tak już teraz niczego nie zmienię. Będzie jeszcze nie jedna okazja żeby to powtórzyć.

Po akcji, którą Azizi trzasnęło na BOTY znowu
zawsze. To była decyzja jury, choć się z nią nie zgadzamy, to należy ją uszanować. Kto widział ten wie i tyle.&lt;/&gt;<br><br>&lt;q&gt;Wracając jeszcze do Konina, na waszą walkę z RTB wszyscy czekali od lat, sam &lt;orig&gt;pizgałeś&lt;/&gt; się tam osobiście ze Stanleyem, jak oceniasz tą walkę?&lt;/&gt;<br>&lt;who11&gt;Koza: Oglądając tą walkę na video stwierdziłem, że nie była to walka mojego życia. Skoro jest walka to powinno być ciśnienie i w ogóle cały klimat, na tej walce tego brakowało, ale luz i tak już teraz niczego nie zmienię. Będzie jeszcze nie jedna okazja żeby to powtórzyć.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who10&gt;Po akcji, którą Azizi trzasnęło na BOTY znowu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego