Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
projektu Fisz Envee. Na singlu 4 tracki pochodzące z zapowiedzianego na kwiecień albumu utwory:
"Kryminalny bluez" oraz "Tłusty bit" plus dwa gościnne remixy dostępne tylko na singlu. Singiel ukaże się także na 12".
W marcu zaś debiut Stylowej Spółki Społem pod tytułem "Powrót do przeszłości", poprzedzony radiowym singlem i clipem video "Zespół wzmacniaczy".


Oświadczenie UMC w sprawie Jeden Osiem L

Po ponad rocznej współpracy i wydaniu pierwszej płyty Jeden Osiem L "Wideoteka", drogi wydawnictwa i zespołu rozeszły się, a UMC nie będzie wydawcą drugiej płyty zespołu.
Zespół Jeden Osiem L był związany z UMC umową na jedna płytę i ma pełne
projektu Fisz Envee. Na singlu 4 tracki pochodzące z zapowiedzianego na kwiecień albumu utwory:<br>"Kryminalny bluez" oraz "Tłusty bit" plus dwa gościnne remixy dostępne tylko na singlu. Singiel ukaże się także na 12".<br>W marcu zaś debiut Stylowej Spółki Społem pod tytułem "Powrót do przeszłości", poprzedzony radiowym singlem i clipem video "Zespół wzmacniaczy".&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Oświadczenie UMC w sprawie Jeden Osiem L&lt;/&gt;<br><br>Po ponad rocznej współpracy i wydaniu pierwszej płyty Jeden Osiem L "Wideoteka", drogi wydawnictwa i zespołu rozeszły się, a UMC nie będzie wydawcą drugiej płyty zespołu. <br>Zespół Jeden Osiem L był związany z UMC umową na jedna płytę i ma pełne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego