Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 2000
do powietrza. Filtry mają za zadanie zatrzymać maksymalnie dużą ilość zanieczyszczeń.
Czy są różne rodzaje filtrów?
Wyróżnia się trzy podstawowe rodzaje filtrów: zwyczajny filtr typu micro, najnowocześniejszy typ filtra S-class oraz nasze unikatowe odkrycie, nowy filtr Gore Cleanstream. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, upewnij się, że twój odkurzacz jest wyposażony w dobry filtr, najlepiej taki, który mieści się w skali HEPA 12.

Zadbaj o swój odkurzacz.
Twój odkurzacz jest twoim sprzymierzeńcem w walce o zdrowy dom, tak więc dbaj o niego tak jak na to zasłużył. Upewnij się, że robisz wszystko, aby utrzymać go w dobrej kondycji:
1. Zawsze czyść ssawki po
do powietrza. Filtry mają za zadanie zatrzymać maksymalnie dużą ilość zanieczyszczeń.<br>Czy są różne rodzaje filtrów?<br>Wyróżnia się trzy podstawowe rodzaje filtrów: zwyczajny filtr typu micro, najnowocześniejszy typ filtra S-class oraz nasze unikatowe odkrycie, nowy filtr Gore Cleanstream. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, upewnij się, że twój odkurzacz jest wyposażony w dobry filtr, najlepiej taki, który mieści się w skali HEPA 12.<br><br>Zadbaj o swój odkurzacz.<br>Twój odkurzacz jest twoim sprzymierzeńcem w walce o zdrowy dom, tak więc dbaj o niego tak jak na to zasłużył. Upewnij się, że robisz wszystko, aby utrzymać go w dobrej kondycji:<br>1. Zawsze czyść ssawki po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego