Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 15.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
z dyrektorem szkoły. Teraz będą awansowali tak samo, jak ci w szkołach państwowych. - Karta porządkuje prawa nauczycieli, bo nie może być różnic w traktowaniu tych ze szkół prywatnych i tych z państwowych - mówi Krystyna Starczewska z I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.
- Takie zabezpieczenie jest przydatne, ale trzeba pamiętać, że w dobrych szkołach niepublicznych zatrudniane są indywidualności, dla których taka ustawa nie jest jedyną osłoną życiową i doskonale by sobie bez niej poradzili - uważa Barbara Robakiewicz z Prywatnego Żeńskiego Liceum im. Cecyli Plater-Zyblerówny w Warszawie.
Komu więc potrzebna jest Karta? - Związkowcom, bo daje im pole do działania - sugeruje Ligia Krajewska z
z dyrektorem szkoły. Teraz będą awansowali tak samo, jak ci w szkołach państwowych. - Karta porządkuje prawa nauczycieli, bo nie może być różnic w traktowaniu tych ze szkół prywatnych i tych z państwowych - mówi Krystyna Starczewska z I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.<br>- Takie zabezpieczenie jest przydatne, ale trzeba pamiętać, że w dobrych szkołach niepublicznych zatrudniane są indywidualności, dla których taka ustawa nie jest jedyną osłoną życiową i doskonale by sobie bez niej poradzili - uważa Barbara Robakiewicz z Prywatnego Żeńskiego Liceum im. Cecyli Plater-Zyblerówny w Warszawie. <br>Komu więc potrzebna jest Karta? - Związkowcom, bo daje im pole do działania - sugeruje Ligia Krajewska z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego