Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
bohaterowi najnowszej produkcji Stevena Spielberga. Jednym z powodów jest, jak wyjawił w wywiadzie, możliwość współpracy z Madonną i Melem Gibsonem.
(PAP)Papież miłośnikiem polskiego kina

film Jan Paweł II obejrzy "Przedwiośnie" w reżyserii Filipa Bajona. Pokaz filmu odbędzie się 2 września w Castel Gandolfo, letniej rezydencji papieskiej.
Będzie to trzeci w ostatnim czasie polski film zaprezentowany papieżowi. W ub.r. oglądał w Watykanie "Pana Tadeusza" Andrzeja Wajdy, a w styczniu "Prymasa" w reżyserii Teresy Kotlarczyk.
(PAP)Teatr dał się schwytać w sieć

W piątek wieczorem po raz pierwszy w Polsce internauci mogli oglądać w sieci przedstawienie teatralne.
Nadawano je z gdańskiego Teatru Wybrzeże
bohaterowi najnowszej produkcji Stevena Spielberga. Jednym z powodów jest, jak wyjawił w wywiadzie, możliwość współpracy z Madonną i Melem Gibsonem.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Papież miłośnikiem polskiego kina&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;film&lt;/&gt; Jan Paweł II obejrzy "Przedwiośnie" w reżyserii Filipa Bajona. Pokaz filmu odbędzie się 2 września w Castel Gandolfo, letniej rezydencji papieskiej.<br>Będzie to trzeci w ostatnim czasie polski film zaprezentowany papieżowi. W ub.r. oglądał w Watykanie "Pana Tadeusza" Andrzeja Wajdy, a w styczniu "Prymasa" w reżyserii Teresy Kotlarczyk.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Teatr dał się schwytać w sieć&lt;/&gt;<br><br>W piątek wieczorem po raz pierwszy w Polsce internauci mogli oglądać w sieci przedstawienie teatralne.<br>Nadawano je z gdańskiego Teatru Wybrzeże
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego