Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 12.30
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mówi Marylin Piurek, sekretarz komitetu koordynacyjnego ds. mniejszości narodowych w kierownictwie Partii Demokratycznej, która jest także sekretarzem APAC, czyli Amerykańsko-Polskiej Rady Doradczej.
APAC, na której czele stoją takie osoby, jak były ambasador USA w Polsce Nicholas Rey czy były ambasador USA ds. kontroli zbrojeń generał Edward Rowny, stała się w ostatnim czasie poważnym i szanowanym w kręgach amerykańskiej elity politycznej przedstawicielem polskich interesów. Ale sami członkowie APAC mówią, że bez profesjonalnego lobbingu, zleconego przez nasz rząd, tracimy wyjątkową szansę, jaką daje nam pozycja jednego z najbliższych sojuszników USA.
- Lobbing nie czyni cudów, ale sprawia, że stajemy się słyszalni - mówi Joseph Zazyczny, jeden
mówi Marylin Piurek, sekretarz komitetu koordynacyjnego ds. mniejszości narodowych w kierownictwie Partii Demokratycznej, która jest także sekretarzem APAC, czyli Amerykańsko-Polskiej Rady Doradczej.<br>APAC, na której czele stoją takie osoby, jak były ambasador USA w Polsce Nicholas Rey czy były ambasador USA ds. kontroli zbrojeń generał Edward Rowny, stała się w ostatnim czasie poważnym i szanowanym w kręgach amerykańskiej elity politycznej przedstawicielem polskich interesów. Ale sami członkowie APAC mówią, że bez profesjonalnego lobbingu, zleconego przez nasz rząd, tracimy wyjątkową szansę, jaką daje nam pozycja jednego z najbliższych sojuszników USA.<br>- Lobbing nie czyni cudów, ale sprawia, że stajemy się słyszalni - mówi Joseph Zazyczny, jeden
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego