Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 25/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
lat, od początku jego istnienia. Wszyscy podkreślają, że jest wspaniałym nauczycielem. Uwielbiają go uczniowie. Kilkakrotnie wygrywał w szkolnym plebiscycie na najlepszego i najsympatyczniejszego belfra. Wczoraj anglista był przesłuchiwany w prokuraturze. Nauczycielowi postawiono zarzut usiłowania rozboju bez użycia niebezpiecznego narzędzia. Nakazem sądu belfer został aresztowany na okres 3 miesięcy.

W Katowickiem w ostatnim czasie było więcej podobnych napadów na stacje benzynowe. Śledztwo wykaże, czy kradzieży dokonywał anglista z liceum.
DOROTA KOWALSKA, KATOWICE

---------------------------------------------------------------------------


Duża waga duży kłopot

Dwadzieścia osób i specjalny dźwig był potrzebny do wyniesienia z domu w Cleveland w USA mężczyzny ważącego 363 kg.

47-letni George Tomaselli zaczął w poniedziałek uskarżać się
lat, od początku jego istnienia. Wszyscy podkreślają, że jest wspaniałym nauczycielem. Uwielbiają go uczniowie. Kilkakrotnie wygrywał w szkolnym plebiscycie na najlepszego i najsympatyczniejszego belfra. Wczoraj anglista był przesłuchiwany w prokuraturze. Nauczycielowi postawiono zarzut usiłowania rozboju bez użycia niebezpiecznego narzędzia. Nakazem sądu belfer został aresztowany na okres 3 miesięcy.<br><br>W Katowickiem w ostatnim czasie było więcej podobnych napadów na stacje benzynowe. Śledztwo wykaże, czy kradzieży dokonywał anglista z liceum.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;DOROTA KOWALSKA, KATOWICE&lt;/&gt;<br><br> ---------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Duża waga duży kłopot&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Dwadzieścia osób i specjalny dźwig był potrzebny do wyniesienia z domu w Cleveland w USA mężczyzny ważącego 363 kg.&lt;/&gt;<br><br>47-letni George Tomaselli zaczął w poniedziałek uskarżać się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego