Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Wody coraz więcej
WARSZAWA Odwilż i ulewne deszcze podniosły poziom rzek. W miejscowości Mosty niedaleko Lęborka (woj. pomorskie) rzeka Łeba przerwała rozmoknięty wał. Woda zalała pola.

Śmierć złomiarza
GORZÓW WLKP. Do tragedii doszło w sobotę na terenie nieczynnego zakładu w Lubsku. Dach jednego z budynków runął na ziemię, gdy na jego szczycie znajdowało się dwóch mężczyzn. Jeden z nich zginął.

Morze alkoholu ukryte w półciężarówce Iveco
Policjanci z Lublina nie mogli uwierzyć w
Wody coraz więcej&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;WARSZAWA&lt;/&gt;&lt;/&gt; Odwilż i ulewne deszcze podniosły poziom rzek. W miejscowości Mosty niedaleko &lt;name type="place"&gt;Lęborka&lt;/&gt; (&lt;name type="place"&gt;woj. pomorskie&lt;/&gt;) rzeka &lt;name type="place"&gt;Łeba&lt;/&gt; przerwała rozmoknięty wał. Woda zalała pola.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Śmierć złomiarza&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;GORZÓW WLKP.&lt;/&gt;&lt;/&gt; Do tragedii doszło w sobotę na terenie nieczynnego zakładu w &lt;name type="place"&gt;Lubsku&lt;/&gt;. Dach jednego z budynków runął na ziemię, gdy na jego szczycie znajdowało się dwóch mężczyzn. Jeden z nich zginął.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Morze alkoholu ukryte w półciężarówce &lt;name type="prod"&gt;Iveco&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Policjanci z &lt;name type="place"&gt;Lublina&lt;/&gt; nie mogli uwierzyć w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego