Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Bartosz Pastuchewicz
Tytuł: strona o brydżu
Rok wydania: 27.05.2003
Rok powstania: 2003
teraz zrobić, to odejść w karo. Przecież rozgrywający, mając A, D w karach i tak najpewniej zrobi impas, a nawet może zaasekurować się zgrywając wszystkie kiery i ustawiając mnie w prostym przymusie.
Odejście w karo było tak proste, że nie przyszło mi do głowy. Dalsze wydarzenia po zagraniu przeze mnie waleta potoczyły się błyskawicznie. W zabił w stole asem i przeciągnął do końca kiery. Przed zagraniem ostatniego zaistniała następująca końcówka:
Maksy, obie po, rozd. N

NORTH

WEST


EAST

SOUTH

Teraz po zagraniu ostatniego kiera mogłem jeszcze wyrzucić karo. W pozbył się z ręki trefla i N nie mógł rozstać się z
teraz zrobić, to odejść w karo. Przecież rozgrywający, mając A, D w karach i tak najpewniej zrobi impas, a nawet może zaasekurować się zgrywając wszystkie kiery i ustawiając mnie w prostym przymusie.<br>Odejście w karo było tak proste, że nie przyszło mi do głowy. Dalsze wydarzenia po zagraniu przeze mnie waleta potoczyły się błyskawicznie. W zabił w stole asem i przeciągnął do końca kiery. Przed zagraniem ostatniego zaistniała następująca końcówka: <br>Maksy, obie po, rozd. N<br><br>NORTH<br>&lt;gap&gt;<br>WEST<br>&lt;gap&gt;<br><br>EAST<br>&lt;gap&gt;<br>SOUTH<br>&lt;gap&gt;<br>Teraz po zagraniu ostatniego kiera mogłem jeszcze wyrzucić karo. W pozbył się z ręki trefla i N nie mógł rozstać się z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego