Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ale także w Internecie. Nie zapominaj też, że twoje listy trafią do archiwów grup dyskusyjnych i każdy z użytkowników będzie miał do nich dostęp nawet kilka miesięcy po publikacji. O czym jeszcze powinnaś pamiętać?
Twoje wypowiedzi nie powinny być zbyt długie i zawsze bezpośrednio dotyczyć tematyki grupy.
Daj odpowiedni tytuł wiadomości. To ułatwia innym internautom właściwe odniesienie się do tematu.
Nie stosuj w dyskusji obraźliwych słów, przekleństw, argumentów ad persona wobec twego przeciwnika w dyskusji.
Ignoruj spam, czyli komercyjne ogłoszenia i inne niechciane przesyłki. Nie wysyłaj ich też sama, by nie zaśmiecać poczty.
Jak możesz poznać inne zasady etykiety? Poszukaj najpierw
ale także w Internecie. Nie zapominaj też, że twoje listy trafią do archiwów grup dyskusyjnych i każdy z użytkowników będzie miał do nich dostęp nawet kilka miesięcy po publikacji. O czym jeszcze powinnaś pamiętać? <br>Twoje wypowiedzi nie powinny być zbyt długie i zawsze bezpośrednio dotyczyć tematyki grupy.<br>Daj odpowiedni tytuł wiadomości. To ułatwia innym internautom właściwe odniesienie się do tematu.<br>Nie stosuj w dyskusji obraźliwych słów, przekleństw, argumentów ad persona wobec twego przeciwnika w dyskusji. <br>Ignoruj spam, czyli komercyjne ogłoszenia i inne niechciane przesyłki. Nie wysyłaj ich też sama, by nie zaśmiecać poczty.<br>Jak możesz poznać inne zasady etykiety? Poszukaj najpierw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego