Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
to nie znam prawie żadnych aktorów.

Kogo wybrałabyś jako "koło ratunkowe" w teleturnieju "Milionerzy"?
Chyba tatę, bo on wszystko wie. Nie potrafi czegoś po prostu przeczytać, tylko od razu zgłębia problem, jakby był na jakimś kursie. Zawsze ma rację, a ja nie potrafię go sprawdzić.

Jakie było najmilsze spotkanie z wielbicielem?
Większość spotkań z fanami jest bardzo przyjemna. Poza osobistą satysfakcją, jaką daje mi praca, miło mi, że spotkanie ze mną może sprawić komuś wielką radość i dostarczyć tematów rozmów.

Wymień trzy rzeczy, bez których nigdy się nie ruszasz z domu.
To są tylko dwie rzeczy: elektroniczne gry "Palm Pilot" i
to nie znam prawie żadnych aktorów.<br><br>Kogo wybrałabyś jako "koło ratunkowe" w teleturnieju "Milionerzy"?<br>Chyba tatę, bo on wszystko wie. Nie potrafi czegoś po prostu przeczytać, tylko od razu zgłębia problem, jakby był na jakimś kursie. Zawsze ma rację, a ja nie potrafię go sprawdzić.<br><br>Jakie było najmilsze spotkanie z wielbicielem?<br>Większość spotkań z fanami jest bardzo przyjemna. Poza osobistą satysfakcją, jaką daje mi praca, miło mi, że spotkanie ze mną może sprawić komuś wielką radość i dostarczyć tematów rozmów.<br><br>Wymień trzy rzeczy, bez których nigdy się nie ruszasz z domu. <br>To są tylko dwie rzeczy: elektroniczne gry "Palm Pilot" i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego