Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.16 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w seksownym szlafroczku w zwierzęce prążki. A w dodatku... skrępowany kajdankami i leżący na łóżku. To nie sen wielbicielki aktora, tylko sceny z najnowszego serialu "Dziki" z Lindą w jednej z głównych ról.
Linda gra w nim gangstera "Ptasiora", ale to nie jest typ twardziela, do jakich aktor przyzwyczaił swoich wielbicieli. To postać komediowa, mafioso, który nie umie poradzić sobie ani ze swoimi podwładnymi, ani z kobietami. Między innymi - z piękną maklerką giełdową Kasią (Anna Wendzikowska, 23 l.), którą "Ptasior" dostaje od... jej własnego męża jako rekompensatę za długi. Serial możemy oglądać w Polsacie już od następnej niedzieli.
KJM

Kobiety to
w seksownym szlafroczku w zwierzęce prążki. A w dodatku... skrępowany kajdankami i leżący na łóżku. To nie sen wielbicielki aktora, tylko sceny z najnowszego serialu "Dziki" z Lindą w jednej z głównych ról.<br>Linda gra w nim gangstera "Ptasiora", ale to nie jest typ twardziela, do jakich aktor przyzwyczaił swoich wielbicieli. To postać komediowa, mafioso, który nie umie poradzić sobie ani ze swoimi podwładnymi, ani z kobietami. Między innymi - z piękną maklerką giełdową Kasią (Anna Wendzikowska, 23 l.), którą "Ptasior" dostaje od... jej własnego męża jako rekompensatę za długi. Serial możemy oglądać w Polsacie już od następnej niedzieli.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;KJM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Kobiety to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego