Typ tekstu: Książka
Autor: Kosidowski Zenon
Tytuł: Opowieści biblijne
Rok wydania: 1996
Rok powstania: 1963
niego ustrój utrzymał się na stałe i by władza religijna i świecka stała się w jego rodzie dziedziczna. Dlatego wdrażał swoich dwóch synów w sztukę rządzenia, mianując ich sędziami w Beer Szeba. Był zresztą podeszły w latach i potrzebował ich wyręki.
I oto dziwną ironią losu plany jego obróciły się wniwecz z tych samych przyczyn, jakie zasępiły ostatnie lata Helego. Synowie jego okazali się nikczemnikami. Zdeprawowani i chciwi zarobków, dawali się przekupywać i wydawali niesprawiedliwe wyroki. W końcu doprowadzili do tego, że urząd sędziego popadł w ogólną pogardę.
Samuel był już za stary i zbyt pobłażliwy dla synów, by przeciwstawić się
niego ustrój utrzymał się na stałe i by władza religijna i świecka stała się w jego rodzie dziedziczna. Dlatego wdrażał swoich dwóch synów w sztukę rządzenia, mianując ich sędziami w Beer Szeba. Był zresztą podeszły w latach i potrzebował ich wyręki.<br>I oto dziwną ironią losu plany jego obróciły się wniwecz z tych samych przyczyn, jakie zasępiły ostatnie lata Helego. Synowie jego okazali się nikczemnikami. Zdeprawowani i chciwi zarobków, dawali się przekupywać i wydawali niesprawiedliwe wyroki. W końcu doprowadzili do tego, że urząd sędziego popadł w ogólną pogardę.<br>Samuel był już za stary i zbyt pobłażliwy dla synów, by przeciwstawić się
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego
404 Not Found

Not Found

The requested URL /floater/see/24 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.