Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 02.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
czarnej roboty przez Belkę i Kołodkę został czołową twarzą lewicowego gabinetu i politykiem mającym zrealizować lewicowy cud gospodarczy. Tymczasem Hausner na plecach Sojuszu forsował liberalny plan gospodarczy, za poparcie którego Sojusz tracił zwolenników. Za to on sam został uhonorowany przez "Wprost" nagrodą Kisiela "za odwagę bycia liberałem".
Dziś Hausner tworzy wraz z liderem UW Władysławem Frasyniukiem i wicepremierem w rządzie Jerzego Buzka Januszem Steinhoffem nową partię centroprawicową. Zaproszenie do niej otrzymał także premier Marek Belka. Szef rządu odpowiedział na zaproszenie ciepłymi słowami sympatii i zainteresowania. Jednocześnie powołał do swojego rządu jednego z działaczy UW.
Belka formalnie nadal jest członkiem SLD. On też
czarnej roboty przez Belkę i Kołodkę został czołową twarzą lewicowego gabinetu i politykiem mającym zrealizować lewicowy cud gospodarczy. Tymczasem Hausner na plecach Sojuszu forsował liberalny plan gospodarczy, za poparcie którego Sojusz tracił zwolenników. Za to on sam został uhonorowany przez "Wprost" nagrodą Kisiela "za odwagę bycia liberałem".<br>Dziś Hausner tworzy wraz z liderem UW Władysławem Frasyniukiem i wicepremierem w rządzie Jerzego Buzka Januszem Steinhoffem nową partię centroprawicową. Zaproszenie do niej otrzymał także premier Marek Belka. Szef rządu odpowiedział na zaproszenie ciepłymi słowami sympatii i zainteresowania. Jednocześnie powołał do swojego rządu jednego z działaczy UW. <br>Belka formalnie nadal jest członkiem SLD. On też
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego