Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
godz. 11.33 (1'6") i o godz. 12.21 (1'22"). Czarzasty był zresztą najprawdopodobniej pierwszym rozmówcą Jakubowskiej po jej powrocie do Warszawy (najprawdopodobniej, gdyż nie jest znana dokładna godzina wylądowania samolotu z Jakubowską na pokładzie).
Co dodatkowo zwraca uwagę, to fakt, że inne, liczne tego dnia konsultacje telefoniczne Aleksandry Jakubowskiej ws. autopoprawki, rozpoczynają się po fakcie zamknięcia o godz. 12.10 i 12.16 plików z nowymi wersjami projektu autopoprawki. W przeciwieństwie zatem do Włodzimierza Czarzastego inni rozmówcy nie mogli wywrzeć wpływu na kształt tych zmian.
Obok Czarzastego (4 połączenia 22 lipca) głównymi rozmówcami Aleksandry Jakubowskiej tego dnia są:
- UOKiK, przede
godz. 11.33 (1'6") i o godz. 12.21 (1'22"). Czarzasty był zresztą najprawdopodobniej pierwszym rozmówcą Jakubowskiej po jej powrocie do Warszawy (najprawdopodobniej, gdyż nie jest znana dokładna godzina wylądowania samolotu z Jakubowską na pokładzie).<br>Co dodatkowo zwraca uwagę, to fakt, że inne, liczne tego dnia konsultacje telefoniczne Aleksandry Jakubowskiej ws. autopoprawki, rozpoczynają się po fakcie zamknięcia o godz. 12.10 i 12.16 plików z nowymi wersjami projektu autopoprawki. W przeciwieństwie zatem do Włodzimierza Czarzastego inni rozmówcy nie mogli wywrzeć wpływu na kształt tych zmian.<br>Obok Czarzastego (4 połączenia 22 lipca) głównymi rozmówcami Aleksandry Jakubowskiej tego dnia są:<br>- UOKiK, przede
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego