Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
redakcjiStarszym osobom należy się szacunek

W odpowiedzi na list P. Karoliny Janickiej - wydaje mi się, że ustępowanie miejsca osobom starszym w autobusie czy tramwaju jest po prostu oznaką szacunku.
Sam kiedyś ciężko pracowałem w fabryce "Vis", a mimo to zwalniałem miejsce. Nie rozumiem Pani argumentów. To przecież kwestia dobrego wychowania.

Czesław Ostaszewski Praga Płn.Opublikujemy tylko listy podpisane imieniem i nazwiskiem. Prosimy o umieszczanie swojego numeru telefonu. Redakcja może skrócić długie wypowiedzi.sonda metropolu

Co sądzą Państwo o pomyśle zróżnicowania opłat za przejazdy komunikacją miejską?Marta Zawrocka, 44 lata, księgowa, Targówek:
-To całkiem niezły pomysł, pod warunkiem, że dostępne będą
redakcji&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Starszym osobom należy się szacunek&lt;/&gt;<br><br>W odpowiedzi na list P. Karoliny Janickiej - wydaje mi się, że ustępowanie miejsca osobom starszym w autobusie czy tramwaju jest po prostu oznaką szacunku.<br>Sam kiedyś ciężko pracowałem w fabryce "Vis", a mimo to zwalniałem miejsce. Nie rozumiem Pani argumentów. To przecież kwestia dobrego wychowania.<br><br>&lt;au&gt;Czesław Ostaszewski Praga Płn.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>Opublikujemy tylko listy podpisane imieniem i nazwiskiem. Prosimy o umieszczanie swojego numeru telefonu. Redakcja może skrócić długie wypowiedzi.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;sonda metropolu&lt;/&gt;<br><br>Co sądzą Państwo o pomyśle zróżnicowania opłat za przejazdy komunikacją miejską?<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>Marta Zawrocka, 44 lata, księgowa, Targówek:<br>-To całkiem niezły pomysł, pod warunkiem, że dostępne będą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego