Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na drodze z Babich Dołów do Gdyni. Auto, z niewiadomych powodów, zjechało z drogi, przebiło barierkę i spadło.
ŁW

Zderzenie na torach
OSIELEC
Podczas zamieci śnieżnej w nocy z soboty na niedzielę Scania utknęła na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Osielec (Małopolska), a chwilę później nadjechał pociąg osobowy. Lokomotywa się wykoleiła. Nikomu nic się nie stało.

Posłanka PO żąda wyjaśnień w sprawie nauczycielki z sekty
- To niedopuszczalne, żeby z kuratorium wychodził groźny sygnał, że sekty mogą bezkarnie działać w szkołach - mówi posłanka PO Teresa Piotrowska (48 l.).
Przypomnijmy, że po naszej publikacji, w której ujawniliśmy, że Bożena P., nauczycielka z Bydgoszczy
na drodze z &lt;name type="place"&gt;Babich Dołów&lt;/&gt; do &lt;name type="place"&gt;Gdyni&lt;/&gt;. Auto, z niewiadomych powodów, zjechało z drogi, przebiło barierkę i spadło.<br>&lt;au&gt;ŁW&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zderzenie na torach&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;OSIELEC&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Podczas zamieci śnieżnej w nocy z soboty na niedzielę &lt;name type="prod"&gt;Scania&lt;/&gt; utknęła na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości &lt;name type="place"&gt;Osielec&lt;/&gt; (&lt;name type="place"&gt;Małopolska&lt;/&gt;), a chwilę później nadjechał pociąg osobowy. Lokomotywa się wykoleiła. Nikomu nic się nie stało.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Posłanka &lt;name type="org"&gt;PO&lt;/&gt; żąda wyjaśnień w sprawie nauczycielki z sekty&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- To niedopuszczalne, żeby z kuratorium wychodził groźny sygnał, że sekty mogą bezkarnie działać w szkołach&lt;/&gt; - mówi posłanka &lt;name type="org"&gt;PO&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Teresa Piotrowska&lt;/&gt; (48 l.).<br>Przypomnijmy, że po naszej publikacji, w której ujawniliśmy, że &lt;name type="person"&gt;Bożena P.&lt;/&gt;, nauczycielka z &lt;name type="place"&gt;Bydgoszczy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego