Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
uzależnienia od alkoholu czy narkotyków, ostateczna decyzja należy do osoby uzależnionej. Prawdziwa, silna motywacja jest podstawą, skuteczności jakiegokolwiek środka.
Zakaz sprzedaży papierosów osobom poniżej 18. roku życia, wielkie informacje Ministerstwa Zdrowia na każdej paczce, stałe podnoszenie cen na wyroby tytoniowe nie odstraszają młodych ludzi od palenia.
Wciąż jedna czwarta Polaków wypala 100 miliardów papierosów i puszcza z dymkiem ok. 4 mln dolarów rocznie.
Nadal ponad 70 tysięcy przedwczesnych zgonów jest spowodowanych konsekwencjami nałogu nikotynowego.
Dariusz Garwoliński

Kobieta z papierosem - to dziś częsty widok, w który trudno zapewne uwierzyć "panu" z minionych epok


METROfakty / co grozi palaczowi

rak: płuc, nerek, trzustki, krtani
uzależnienia od alkoholu czy narkotyków, ostateczna decyzja należy do osoby uzależnionej. Prawdziwa, silna motywacja jest podstawą, skuteczności jakiegokolwiek środka. <br>Zakaz sprzedaży papierosów osobom poniżej 18. roku życia, wielkie informacje Ministerstwa Zdrowia na każdej paczce, stałe podnoszenie cen na wyroby tytoniowe nie odstraszają młodych ludzi od palenia. <br>Wciąż jedna czwarta Polaków wypala 100 miliardów papierosów i puszcza z dymkiem ok. 4 mln dolarów rocznie. <br>Nadal ponad 70 tysięcy przedwczesnych zgonów jest spowodowanych konsekwencjami nałogu nikotynowego.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Dariusz Garwoliński&lt;/&gt;<br><br>Kobieta z papierosem - to dziś częsty widok, w który trudno zapewne uwierzyć "panu" z minionych epok<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;METROfakty / co grozi palaczowi&lt;/&gt;<br><br> rak: płuc, nerek, trzustki, krtani
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego