Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 05.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się starali ograniczyć nasz udział w takim charakterze jak obecnie.
Czy wiadomo, kiedy powstanie ten harmonogram? Czy sądzi pani, że może dojść do konfliktu między panią a wicepremierem Hausnerem na tle socjalnych postulatów Unii Pracy?
Dołożę wszelkich starań, by konfliktu nie było. Wydaje mi się jednak, że skoro mamy znaczny wzrost gospodarczy i szansę na pozyskanie znacznych środków unijnych, to Polacy powinni to odczuć w swoich kieszeniach. Będziemy rozmawiać na ten temat z premierem Belką i wicepremierem Hausnerem. Uważam, że trzeba będzie dokonać zdecydowanego zwrotu, by przełożyć ów wzrost gospodarczy na poprawę sytuacji obywateli.
Czy ten konflikt nie jest wywołany niejasnym podziałem
się starali ograniczyć nasz udział w takim charakterze jak obecnie.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Czy wiadomo, kiedy powstanie ten harmonogram? Czy sądzi pani, że może dojść do konfliktu między panią a wicepremierem Hausnerem na tle socjalnych postulatów Unii Pracy?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Dołożę wszelkich starań, by konfliktu nie było. Wydaje mi się jednak, że skoro mamy znaczny wzrost gospodarczy i szansę na pozyskanie znacznych środków unijnych, to Polacy powinni to odczuć w swoich kieszeniach. Będziemy rozmawiać na ten temat z premierem Belką i wicepremierem Hausnerem. Uważam, że trzeba będzie dokonać zdecydowanego zwrotu, by przełożyć ów wzrost gospodarczy na poprawę sytuacji obywateli.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Czy ten konflikt nie jest wywołany niejasnym podziałem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego