Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2002
odpowiedników.
Pacjentów już dziś nie stać na leki, przy wyższych cenach stanie się to wielkim problemem.
Aby temu przeciwdziałać, trzeba zmienić obowiązującą ustawę prawo farmaceutyczne. Można to zrobić przez zgłoszenie obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej.
Naczelna Izba Aptekarska zwraca się do wszystkich obywateli oraz członków samorządu aptekarskiego, którym leży na sercu przeciwdziałanie wzrostowi cen leków, którzy chcą aby apteki były prowadzone przez wykwalifikowanych aptekarzy i aby pozostały polskimi aptekami - o wsparcie inicjatywy obywatelskiej mającej na celu zmianę znowelizowanego prawa farmaceutycznego.

SIĘGAJĄC PO LEK
Od redakcji
Pierwszy numer miesięcznika "Zachowaj zdrowie" zniknął z aptek. Z listów jakie otrzymaliśmy od Czytelników wynika, że w niektórych
odpowiedników.<br>Pacjentów już dziś nie stać na leki, przy wyższych cenach stanie się to wielkim problemem.<br>Aby temu przeciwdziałać, trzeba zmienić obowiązującą ustawę prawo farmaceutyczne. Można to zrobić przez zgłoszenie obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej.<br>Naczelna Izba Aptekarska zwraca się do wszystkich obywateli oraz członków samorządu aptekarskiego, którym leży na sercu przeciwdziałanie wzrostowi cen leków, którzy chcą aby apteki były prowadzone przez wykwalifikowanych aptekarzy i aby pozostały polskimi aptekami - o wsparcie inicjatywy obywatelskiej mającej na celu zmianę znowelizowanego prawa farmaceutycznego.<br>&lt;page nr=2&gt;<br>SIĘGAJĄC PO LEK<br>Od redakcji<br>Pierwszy numer miesięcznika &lt;tit&gt;"Zachowaj zdrowie"&lt;/&gt; zniknął z aptek. Z listów jakie otrzymaliśmy od Czytelników wynika, że w niektórych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!