Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy religijne
Rok: 1999
aby was widzieli" (Mt 6;1).
Okres Wielkiego Postu rozpoczyna się więc dniem naznaczonym popiołem. Kapłan błogosławi popiół i posypuje nim naszą głowę wypowiadając następujące słowa: "Prochem jesteś i w proch się obrócisz".
Znak ten i słowa te zapraszają nas i wzywają do wyciszenia się i wejścia w głębszy dialog z Bogiem. On nas zna, ale czy my znamy siebie?

Pięć Niedziel Wielkiego Postu Przygotowania Paschalnego
Jest to szczególny czas - szansa naszego nawrócenia

Niedziela Męki Pańskiej
- Niedziela Palmowa
Jest to przełomowa, ostatnia niedziela Wielkiego Postu rozpoczynająca Wielki Tydzień.
Niedziela ta jest w swej symbolice pełna kontrastów. Rozpoczyna ją uroczysta procesja z palmami
aby was widzieli" (Mt 6;1).<br>Okres Wielkiego Postu rozpoczyna się więc dniem naznaczonym popiołem. Kapłan błogosławi popiół i posypuje nim naszą głowę wypowiadając następujące słowa: "Prochem jesteś i w proch się obrócisz".<br>Znak ten i słowa te zapraszają nas i wzywają do wyciszenia się i wejścia w głębszy dialog z Bogiem. On nas zna, ale czy my znamy siebie?<br><br>Pięć Niedziel Wielkiego Postu Przygotowania Paschalnego<br>Jest to szczególny czas - szansa naszego nawrócenia<br><br>&lt;tit&gt;Niedziela Męki Pańskiej&lt;/&gt;<br>- Niedziela Palmowa<br>Jest to przełomowa, ostatnia niedziela Wielkiego Postu rozpoczynająca Wielki Tydzień.<br>Niedziela ta jest w swej symbolice pełna kontrastów. Rozpoczyna ją uroczysta procesja z palmami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego