Typ tekstu: Książka
Autor: Przybora Jeremi
Tytuł: Przymknięte oko opaczności
Rok: 1995
żona. Pewnego dnia stryjenka postanowiła odwiedzić "znienacka" bratanicę. Ale kiedy zadzwoniła, usłyszała jeno tupot stóp i ciche naszeptywania się obu pań za drzwiami. Były przekonane, że przez nie tych szeptów nie słychać, więc nie otworzyły się przed niefortunnym gościem. Incydent ten stał się przyczyną śmiertelnej obrazy stryjostwa i zerwania stosunków z Bogu ducha winnym bratankiem.
Jego dobroć i łagodność przejawiała się również w pełnym serdeczności stosunku do moich dzieci. Byli z siostrą małżeństwem bezdzietnym, a kiedy ktoś z bliskich ubolewał nad tym mama powiedziała: "Nie mają dzieci, ale mają mnie."
Odznaczony Krzyżem Walecznych z kampanię 1920-go roku, snuł o niej wspomnienia
żona. Pewnego dnia stryjenka postanowiła odwiedzić "znienacka" bratanicę. Ale kiedy zadzwoniła, usłyszała jeno tupot stóp i ciche naszeptywania się obu pań za drzwiami. Były przekonane, że przez nie tych szeptów nie słychać, więc nie otworzyły się przed niefortunnym gościem. Incydent ten stał się przyczyną śmiertelnej obrazy stryjostwa i zerwania stosunków z Bogu ducha winnym bratankiem. <br> Jego dobroć i łagodność przejawiała się również w pełnym serdeczności stosunku do moich dzieci. Byli z siostrą małżeństwem bezdzietnym, a kiedy ktoś z bliskich ubolewał nad tym mama powiedziała: "Nie mają dzieci, ale mają mnie." <br> Odznaczony Krzyżem Walecznych z kampanię 1920-go roku, snuł o niej wspomnienia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego