Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
finansowe. Zorganizował też festiwal chórów i zawarł umowy na rozmaite usługi, choć wiedział, że kierowane przezeń instytucje nie mają pieniędzy. Wojciech K. wystąpił o dobrowolne poddanie się karze dwóch lat więzienia w zawieszeniu na cztery lata oraz 2 tys. zł grzywny. Wyjaśnił jednak, że szkód nie pokryje, bo nie ma z czego. Wyrok zapadnie 9 listopada.
, PAPIzrael nie zgodzi się na pogrzeb w Jerozolimie - Spotkanie liderów organizacji palestyńskich

Arafat między życiem a śmiercią

W piątek 75-letni Jaser Arafat nadal był w bardzo ciężkim stanie, jak mówiono "zawieszony między życiem a śmiercią". Podłączony w podparyskim szpitalu do aparatury podtrzymującej życie.

(C
finansowe. Zorganizował też festiwal chórów i zawarł umowy na rozmaite usługi, choć wiedział, że kierowane przezeń instytucje nie mają pieniędzy. &lt;name type="person"&gt;Wojciech K.&lt;/&gt; wystąpił o dobrowolne poddanie się karze dwóch lat więzienia w zawieszeniu na cztery lata oraz 2 tys. zł grzywny. Wyjaśnił jednak, że szkód nie pokryje, bo nie ma z czego. Wyrok zapadnie 9 listopada.<br>&lt;au&gt;&lt;gap&gt;, PAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Izrael&lt;/&gt; nie zgodzi się na pogrzeb w &lt;name type="place"&gt;Jerozolimie&lt;/&gt; - Spotkanie liderów organizacji palestyńskich&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Arafat&lt;/&gt; między życiem a śmiercią&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W piątek 75-letni &lt;name type="person"&gt;Jaser Arafat&lt;/&gt; nadal był w bardzo ciężkim stanie, jak mówiono "zawieszony między życiem a śmiercią". Podłączony w podparyskim szpitalu do aparatury podtrzymującej życie.&lt;/&gt;<br><br>(C
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego