Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Karan
Nr: 9-10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
osób poszła na pielgrzymkę do Częstochowy. Jak się okazało, chętni do wędrówki byli Rafał z Izą - dzieci z naszej świetlicy.

KIEDY BĘDZIE ŚWIETLICA?
Od ferii zimowych br. z inicjatywy wielu młodych ludzi, w Kaliszu zaczęła działać świetlica dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących pomocy. I chociaż nie była to świetlica z prawdziwego zdarzenia tylko wypożyczana sala, to codziennie, od poniedziałku do piątku bawiło z nami 10 dzieci. Razem odrabialiśmy lekcje, rozmawialiśmy o tym co się wydarzyło w szkole lub w domu. Był też czas na własną twórczość: śpiewanie, malowanie, wspólne przygotowywanie posiłków.
Przed założeniem świetlicy część dzieciaków spotykała się w piwnicy jednego z
osób poszła na pielgrzymkę do Częstochowy. Jak się okazało, chętni do wędrówki byli Rafał z Izą - dzieci z naszej świetlicy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;KIEDY BĘDZIE ŚWIETLICA?&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Od ferii zimowych br. z inicjatywy wielu młodych ludzi, w Kaliszu zaczęła działać świetlica dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących pomocy. I chociaż nie była to świetlica z prawdziwego zdarzenia tylko wypożyczana sala, to codziennie, od poniedziałku do piątku bawiło z nami 10 dzieci. Razem odrabialiśmy lekcje, rozmawialiśmy o tym co się wydarzyło w szkole lub w domu. Był też czas na własną twórczość: śpiewanie, malowanie, wspólne przygotowywanie posiłków. &lt;/&gt;<br>Przed założeniem świetlicy część dzieciaków spotykała się w piwnicy jednego z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego