Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Sheila była z czegoś niezadowolona, dawała to odczuć i wiedziałem, co jest grane.

Twoje starania, by się porządniej ubierał. Z oślim uporem negujemy wszelkie wasze choćby najdrobniejsze rady dotyczące zmiany naszego wyglądu. Ale wierzcie mi, wasz chłopak jest wam w duchu wdzięczny, że wymieniłyście jego sprane dżinsy na parę spodni z prawdziwego zdarzenia.
- Dosyć to krępujące, gdy dziewczyna mówi, co ją razi w moim wyglądzie
- mówi 25-letni Clark z Princeton w New Jersey. - Jednak kobiety mają lepszy gust, kiedy więc dziewczyna oferuje mi koszulę, potrafię to docenić.
Poza tym twojemu mężczyźnie podoba się to, że zależy ci na nim do tego stopnia
Sheila była z czegoś niezadowolona, dawała to odczuć i wiedziałem, co jest grane.<br><br>Twoje starania, by się porządniej ubierał. Z oślim uporem negujemy wszelkie wasze choćby najdrobniejsze rady dotyczące zmiany naszego wyglądu. Ale wierzcie mi, wasz chłopak jest wam w duchu wdzięczny, że wymieniłyście jego sprane dżinsy na parę spodni z prawdziwego zdarzenia.<br>- Dosyć to krępujące, gdy dziewczyna mówi, co ją razi w moim wyglądzie <br>- mówi 25-letni Clark z Princeton w New Jersey. - Jednak kobiety mają lepszy gust, kiedy więc dziewczyna oferuje mi koszulę, potrafię to docenić.<br>Poza tym twojemu mężczyźnie podoba się to, że zależy ci na nim do tego stopnia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego