Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
Zaczynam krzepić swego ducha alkoholem, a to niedobrze. Wiem, że jedyną pożywka dla mej strzępiącej się duszy nie może być alkohol i fajki. Mimo to brnę dalej. Na samo dno. Wstyd! Dowiedziałam się też, że najbardziej narażonymi na chorobę alkoholową są dziennikarze. To trąci gorzką prawdą... Mam przynajmniej wymówkę :) Piję z racji swojego zawodu. O! Nie jest ze mną dobrze ostatnio, oj nie jest. Może zasięgnąć porady u specjalisty?
Ja tu gadu, gadu, a zaraz obiad mi się spali! Fakt, późno dziś go robię, ale do cholerki przed chwilą przyszłam do domu.


Zapowiada się kolejna niezła impreza :)

W natłoku obowiązków zapomniałam o
Zaczynam krzepić swego ducha alkoholem, a to niedobrze. Wiem, że jedyną pożywka dla mej strzępiącej się duszy nie może być alkohol i fajki. Mimo to brnę dalej. Na samo dno. Wstyd! Dowiedziałam się też, że najbardziej narażonymi na chorobę alkoholową są dziennikarze. To trąci gorzką prawdą... Mam przynajmniej wymówkę &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt; Piję z racji swojego zawodu. O! Nie jest ze mną dobrze ostatnio, oj nie jest. Może zasięgnąć porady u specjalisty? <br>Ja tu gadu, gadu, a zaraz obiad mi się spali! Fakt, późno dziś go robię, ale do cholerki przed chwilą przyszłam do domu.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Zapowiada się kolejna niezła impreza &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br>W natłoku obowiązków zapomniałam o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego