Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.06 (31)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
propozycje z najlepszych tureckich klubów. Ile on kosztuje? 2 mln euro? Dla Galatasaray, Besiktasu i Fenerbahce to nie są duże pieniądze - przekonywał nas.
Turcy oglądali oba dotychczasowe sparingi Groclinu - z OFK Belgrad i Sturmem Graz. Interesował ich nie tylko Mila.
- Trabzonspor szuka bramkarza. Polecę im Mariusza Liberdę - mówił Tugaj, który z racji posługiwania się językiem niemieckim, przebywał głównie w towarzystwie piłkarzy Pasching. W czwartym na półmetku klubie Max Bundesligi, występuje były piłkarz młodzieżowej reprezentacji Polski - Tomasz Wisio.
- Turek cały czas pytał mnie o Milę - powiedział Faktowi Wisio. - Jego gra przeciwko Hercie i Manchesterowi City, zrobiła wrażenie w Europie.
Gdy obrońca Pasching dowiedział
propozycje z najlepszych tureckich klubów. Ile on kosztuje? 2 mln euro? Dla Galatasaray, Besiktasu i Fenerbahce to nie są duże pieniądze&lt;/&gt; - przekonywał nas.<br>Turcy oglądali oba dotychczasowe sparingi Groclinu - z OFK Belgrad i Sturmem Graz. Interesował ich nie tylko Mila.<br>&lt;q&gt;- Trabzonspor szuka bramkarza. Polecę im Mariusza Liberdę&lt;/&gt; - mówił Tugaj, który z racji posługiwania się językiem niemieckim, przebywał głównie w towarzystwie piłkarzy Pasching. W czwartym na półmetku klubie Max Bundesligi, występuje były piłkarz młodzieżowej reprezentacji Polski - Tomasz Wisio.<br>&lt;q&gt;- Turek cały czas pytał mnie o Milę&lt;/&gt; - powiedział Faktowi Wisio. &lt;q&gt;- Jego gra przeciwko Hercie i Manchesterowi City, zrobiła wrażenie w Europie.&lt;/&gt;<br>Gdy obrońca Pasching dowiedział
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego