Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
lodowe miseczki dla każdego z gości osobno, posługując się w tym celu szklanymi pojemnikami do robienia jogurtu albo małymi salaterkami do deserów.
Miska kwitowa: ozdobiona jest płatkami róż, pachnącym groszkiem, frezjami, lawendą, geranium oraz liśćmi i kwiatami nasturcji. Używać do podawania sałatek owocowych, lodów i sorbetów.
Szef kuchni radzi
Możesz zabarwić wodę, łącząc ją z kilkom kroplami soku.
Ziołowa misa: z gałązkami rozmarynu, mięta, kwiatami i liśćmi ogórecznika, listkami kopru i pietruszki. Używać do podawania sałatek warzywnych i chłodników.
Owocowa salaterka: do jej zrobienia można wykorzystać pokrojone truskawki, cytryny, pomarańcze, kiwi, czerwone i czarne porzeczki. Stosować do podawania lodów, sorbetów i
lodowe miseczki dla każdego z gości osobno, posługując się w tym celu szklanymi pojemnikami do robienia jogurtu albo małymi salaterkami do deserów.<br>Miska kwitowa: ozdobiona jest płatkami róż, pachnącym groszkiem, frezjami, lawendą, geranium oraz liśćmi i kwiatami nasturcji. Używać do podawania sałatek owocowych, lodów i sorbetów.<br>Szef kuchni radzi<br>Możesz zabarwić wodę, łącząc ją z kilkom kroplami soku.<br>Ziołowa misa: z gałązkami rozmarynu, mięta, kwiatami i liśćmi ogórecznika, listkami kopru i pietruszki. Używać do podawania sałatek warzywnych i chłodników.<br>Owocowa salaterka: do jej zrobienia można wykorzystać pokrojone truskawki, cytryny, pomarańcze, kiwi, czerwone i czarne porzeczki. Stosować do podawania lodów, sorbetów i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego