Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
lodowe miseczki dla każdego z gości osobno, posługując się w tym celu szklanymi pojemnikami do robienia jogurtu albo małymi salaterkami do deserów.
Miska kwitowa: ozdobiona jest płatkami róż, pachnącym groszkiem, frezjami, lawendą, geranium oraz liśćmi i kwiatami nasturcji. Używać do podawania sałatek owocowych, lodów i sorbetów.
Szef kuchni radzi
Możesz zabarwić wodę, łącząc ją z kilkom kroplami soku.
Ziołowa misa: z gałązkami rozmarynu, mięta, kwiatami i liśćmi ogórecznika, listkami kopru i pietruszki. Używać do podawania sałatek warzywnych i chłodników.
Owocowa salaterka: do jej zrobienia można wykorzystać pokrojone truskawki, cytryny, pomarańcze, kiwi, czerwone i czarne porzeczki. Stosować do podawania lodów, sorbetów i
lodowe miseczki dla każdego z gości osobno, posługując się w tym celu szklanymi pojemnikami do robienia jogurtu albo małymi salaterkami do deserów.<br>Miska kwitowa: ozdobiona jest płatkami róż, pachnącym groszkiem, frezjami, lawendą, geranium oraz liśćmi i kwiatami nasturcji. Używać do podawania sałatek owocowych, lodów i sorbetów.<br>Szef kuchni radzi<br>Możesz zabarwić wodę, łącząc ją z kilkom kroplami soku.<br>Ziołowa misa: z gałązkami rozmarynu, mięta, kwiatami i liśćmi ogórecznika, listkami kopru i pietruszki. Używać do podawania sałatek warzywnych i chłodników.<br>Owocowa salaterka: do jej zrobienia można wykorzystać pokrojone truskawki, cytryny, pomarańcze, kiwi, czerwone i czarne porzeczki. Stosować do podawania lodów, sorbetów i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!