Typ tekstu: Książka
Autor: Anonimus Andrzej
Tytuł: Nie nadaje się, przecież to jeszcze szczeniak 1
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
jak się to godziło z dużym wpływem kościoła (chociaż nie aż tak silnym, jak w Wielkopolsce), ale i kościół był tu bardziej tolerancyjny, a później Angus miał okazję stwierdzić, że i niektórzy księża nie świecili przykładem.
Violet ta sytuacja coraz bardziej się podobała, czuła się jak królowa, o której względy zabiegano. Uczyła się wszystkiego co mogła się nauczyć z pełnym zaangażowaniem, zaczynając od elementarza techniki, aż do taktyki i strategii postępowania. To była nie tylko wspaniała zabawa i nauka, zdecydowała się wybrać drogę życiową i postanowiła zostać gwiazdą pierwszej wielkości w tej dziedzinie.
Stąd też ten dobór literatury, traktowała przyszłą karierę
jak się to godziło z dużym wpływem kościoła (chociaż nie aż tak silnym, jak w Wielkopolsce), ale i kościół był tu bardziej tolerancyjny, a później Angus miał okazję stwierdzić, że i niektórzy księża nie świecili przykładem.<br>Violet ta sytuacja coraz bardziej się podobała, czuła się jak królowa, o której względy zabiegano. Uczyła się wszystkiego co mogła się nauczyć z pełnym zaangażowaniem, zaczynając od elementarza techniki, aż do taktyki i strategii postępowania. To była nie tylko wspaniała zabawa i nauka, zdecydowała się wybrać drogę życiową i postanowiła zostać gwiazdą pierwszej wielkości w tej dziedzinie.<br>Stąd też ten dobór literatury, traktowała przyszłą karierę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego