Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dokonał tego strasznego zamachu?
ALEKSANDER LITWINIENKO: - Rosyjskie służby specjalne! Ta tragedia jest bardzo podobna do zamachu na moskiewskie metro z 1993 roku. Wtedy zamachowcem okazał się ppłk Władimir Wriabow z Federalnej Służby Bezpieczeństwa.
Władze mówią raczej o Czeczenach...
- Łatwiej zwalić winę właśnie na nich.
Ale dlaczego rosyjskie służby specjalne miałyby zabijać Rosjan!?
- Kremlowi zależy, by ludzie żyli w strachu. Prezydent Władimir Putin chce ograniczyć demokrację i szuka do tego pretekstu. Wtedy miałby w swoich rękach całkowitą władzę.
MICHAŁ ELMERYCH, TOMASZ POMPOWSKI, EK, KK, MAR

Szukajmy medalu Ślusarskiego
Pomóżcie! Srebrny medal, który ponad 20 lat temu Tadeusz Ślusarski zdobył dla nas w
dokonał tego strasznego zamachu?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;ALEKSANDER LITWINIENKO: &lt;transl&gt;- Rosyjskie służby specjalne! Ta tragedia jest bardzo podobna do zamachu na moskiewskie metro z 1993 roku. Wtedy zamachowcem okazał się ppłk Władimir Wriabow z Federalnej Służby Bezpieczeństwa.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;Władze mówią raczej o Czeczenach...&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;&lt;transl&gt;- Łatwiej zwalić winę właśnie na nich.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;Ale dlaczego rosyjskie służby specjalne miałyby zabijać Rosjan!?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;&lt;transl&gt;- Kremlowi zależy, by ludzie żyli w strachu. Prezydent Władimir Putin chce ograniczyć demokrację i szuka do tego pretekstu. Wtedy miałby w swoich rękach całkowitą władzę.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MICHAŁ ELMERYCH, TOMASZ POMPOWSKI, EK, KK, MAR&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Szukajmy medalu Ślusarskiego&lt;/&gt;<br>Pomóżcie! Srebrny medal, który ponad 20 lat temu Tadeusz Ślusarski zdobył dla nas w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego