Tytuł: Metropol
Nr: 03.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
południowy wschód od stolicy Belgii. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pociągi z niewiadomych przyczyn jechały po jednym torze w przeciwne strony. Do wczorajszego wieczoru brak było oficjalnych informacji na temat przyczyn wypadku, jego rozmiarów oraz ostatecznej liczby ofiar i rannych. Linie telefoniczne służb ratunkowych i belgijskich kolei państwowych były zablokowane.
(pap)

Zepter był bardzo bliski zgotowania sensacji

TEL AWIW W pierwszym meczu play off 1/8 finału SuproLigi koszykarzy Zepter Idea Śląsk Wrocław przegrał na wyjeździe z faworyzowanym Maccabi Tel Awiw 75:81, choć do przerwy prowadził 44:37.
Gra toczy się do dwóch zwycięstw. Drugi mecz odbędzie się jutro
południowy wschód od stolicy Belgii. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pociągi z niewiadomych przyczyn jechały po jednym torze w przeciwne strony. Do wczorajszego wieczoru brak było oficjalnych informacji na temat przyczyn wypadku, jego rozmiarów oraz ostatecznej liczby ofiar i rannych. Linie telefoniczne służb ratunkowych i belgijskich kolei państwowych były zablokowane.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zepter był bardzo bliski zgotowania sensacji&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TEL AWIW&lt;/&gt; W pierwszym meczu &lt;foreign&gt;play off&lt;/&gt; 1/8 finału SuproLigi koszykarzy Zepter Idea Śląsk Wrocław przegrał na wyjeździe z faworyzowanym Maccabi Tel Awiw 75:81, choć do przerwy prowadził 44:37.<br>Gra toczy się do dwóch zwycięstw. Drugi mecz odbędzie się jutro