Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 4 (34)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1962
uwzględniając ich liczbę i okres użytkowania;
- sposób współdziałania i łączności między śmigłowcami a sztabami (oddziałami, pododdziałami) artylerii;
- fale radiowe;
- sposób oraz terminy składania meldunków i sprawozdań rozpoznawczych odpowiedniemu sztabowi artylerii oraz miejsca postoju sztabów.

ZASADY WYKORZYSTANIA ŚRODKÓW ROZPOZNANIA POWIETRZNEGO ARTYLERII W NATARCIU I OBRONIE
Natarcie.
W okresie przygotowawczym do działań zaczepnych, w sprzyjających warunkach bazowania lotnictwa artyleryjskiego, dowodzenie i wykorzystanie tego lotnictwa dla potrzeb artylerii na szczeblu operacyjnym powinno być scentralizowane. W tym też okresie, ale przed powzięciem decyzji w celu rozpoczęcia działań zaczepnych, lotnictwo rozpoznawcze fotografuje teren w pasie natarcia na całą głębokość operacyjną obrony nieprzyjaciela.
Zdjęcia lotnicze terenu nieprzyjaciela
uwzględniając ich liczbę i okres użytkowania;<br>- sposób współdziałania i łączności między śmigłowcami a sztabami (oddziałami, pododdziałami) artylerii;<br>- fale radiowe;<br>- sposób oraz terminy składania meldunków i sprawozdań rozpoznawczych odpowiedniemu sztabowi artylerii oraz miejsca postoju sztabów.&lt;/div&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;ZASADY WYKORZYSTANIA ŚRODKÓW ROZPOZNANIA POWIETRZNEGO ARTYLERII W NATARCIU I OBRONIE&lt;/tit&gt;<br>&lt;tit1&gt;Natarcie.&lt;/tit1&gt; <br>&lt;intro&gt;W okresie przygotowawczym do działań zaczepnych, w sprzyjających warunkach bazowania lotnictwa artyleryjskiego, dowodzenie i wykorzystanie tego lotnictwa dla potrzeb artylerii na szczeblu &lt;page nr=40&gt; operacyjnym powinno być scentralizowane. W tym też okresie, ale przed powzięciem decyzji w celu rozpoczęcia działań zaczepnych, lotnictwo rozpoznawcze fotografuje teren w pasie natarcia na całą głębokość operacyjną obrony nieprzyjaciela.&lt;/intro&gt;<br>Zdjęcia lotnicze terenu nieprzyjaciela
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego