Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 45
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Podhalańscy sympatycy lewicy mają nadzieję, że na spotkanie przyjedzie Sekretarz Generalny partii Krzysztof Janik.
W ubiegłym miesiącu dokonano wyborów w radach miejskich SLD w Nowym Targu. W Nowym Targu nowym przewodniczącym został radny Stanisław Klocek. Zastąpił on na tym stanowisku Stanisława Jarmolińskiego, który piastował tę funkcję w strukturach SDRP, jeszcze zanim ta zmieniła się w SLD. Sekretarzem nowotarskiej rady została Bogusława Moskal.
Koło nowotarskie liczy 56 członków, a z listy tego ugrupowania do Rady Miejskiej dostało się trzech przedstawicieli. Niedzielne spotkanie - jak uważa przewodniczący Stanisław Klocek - ma służyć głównie wymianie poglądów i opinii pomiędzy działaczami terenowymi partii a władzami centralnymi.
fig
Podhalańscy sympatycy lewicy mają nadzieję, że na spotkanie przyjedzie Sekretarz Generalny partii Krzysztof Janik.<br>W ubiegłym miesiącu dokonano wyborów w radach miejskich SLD w Nowym Targu. W Nowym Targu nowym przewodniczącym został radny Stanisław Klocek. Zastąpił on na tym stanowisku Stanisława Jarmolińskiego, który piastował tę funkcję w strukturach SDRP, jeszcze zanim ta zmieniła się w SLD. Sekretarzem nowotarskiej rady została Bogusława Moskal.<br>Koło nowotarskie liczy 56 członków, a z listy tego ugrupowania do Rady Miejskiej dostało się trzech przedstawicieli. Niedzielne spotkanie - jak uważa przewodniczący Stanisław Klocek - ma służyć głównie wymianie poglądów i opinii pomiędzy działaczami terenowymi partii a władzami centralnymi.<br>&lt;au&gt;fig
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego