Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
by utrzymać idealny poziom nawilżenia. (Jeśli Twoja cera jest normalna, lekki krem nawilżający jest dla Ciebie doskonałym środkiem do codziennego użycia). Stosuj po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem.

KREM SILNIE NAWILŻAJĄCY
Moisture Nich Cream
Krem silnie nawilżający, będący bez wątpienia najlepszym środkiem pielęgnacyjnym dla suchej skory, nawilża ją i zapobiega utracie wilgotności dzięki zawartym w nim środkom nawilżającym i zmiękczającym. Pomaga zmniejszyć oznaki starzenia i stanowi doskonały krem nawilżający na noc do cery normalnej. Stosuj po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem.

KREM WYGŁADZAJĄCY (peeling)
Polishing Cream
Ten specjalny preparat rozjaśni i oczyści skórę oraz zregeneruje strukturę jej powierzchni, nadając
by utrzymać idealny poziom nawilżenia. (Jeśli Twoja cera jest normalna, lekki krem nawilżający jest dla Ciebie doskonałym środkiem do codziennego użycia). Stosuj po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem.<br>&lt;gap&gt;<br>KREM SILNIE NAWILŻAJĄCY<br>Moisture Nich Cream<br>Krem silnie nawilżający, będący bez wątpienia najlepszym środkiem pielęgnacyjnym dla suchej skory, nawilża ją i zapobiega utracie wilgotności dzięki zawartym w nim środkom nawilżającym i zmiękczającym. Pomaga zmniejszyć oznaki starzenia i stanowi doskonały krem nawilżający na noc do cery normalnej. Stosuj po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem.<br>&lt;gap&gt;<br>KREM WYGŁADZAJĄCY (peeling)<br>Polishing Cream<br>Ten specjalny preparat rozjaśni i oczyści skórę oraz zregeneruje strukturę jej powierzchni, nadając
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego