Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
mu bowiem mieszkanie - pod warunkiem, że rodzice nie mają własnego lokum i czekają już na nie w kolejce do spółdzielni. Kandydatów jest 30: 19 chłopców i 11 dziewczynek.
Dokładnie tyle samo osób zginęło podczas sylwestra z powodu pożarów. Kilka mieszkań poszło z dymem. W większości wypadków ogień zaprószyli pijani mężczyźni, zasypiający z tlącym się papierosem.
Nowy rok przyniósł już Białorusinom jedną zmianę: rubel traci trzy zera. Aby ułatwić ludziom przyzwyczajenie się do nowych banknotów, władze postanowiły, że będą one... prawie takie same jak stare. Nowe ruble są tylko nieznacznie mniejsze, mają dodatkowe zabezpieczenia i oznakowania czytelne dla słabo widzących.


Jak mafia
mu bowiem mieszkanie - pod warunkiem, że rodzice nie mają własnego lokum i czekają już na nie w kolejce do spółdzielni. Kandydatów jest 30: 19 chłopców i 11 dziewczynek. <br>Dokładnie tyle samo osób zginęło podczas sylwestra z powodu pożarów. Kilka mieszkań poszło z dymem. W większości wypadków ogień zaprószyli pijani mężczyźni, zasypiający z tlącym się papierosem. <br>Nowy rok przyniósł już Białorusinom jedną zmianę: rubel traci trzy zera. Aby ułatwić ludziom przyzwyczajenie się do nowych banknotów, władze postanowiły, że będą one... prawie takie same jak stare. Nowe ruble są tylko nieznacznie mniejsze, mają dodatkowe zabezpieczenia i oznakowania czytelne dla słabo widzących.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Jak mafia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego