Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kadrą wojska w Grudziądzu. Prasa przytaczała jego barwne wypowiedzi, zarzucając mu, że czuć było od niego alkohol. W poniedziałek w radiu Zet Lipka przyznał, że na wcześniejszym spotkaniu jubileuszowym w 3. Flotylli Okrętów wypił dwa kieliszki po toaście.
(PAP)Ostatnia rozprawa w procesie Leppera

ŁÓDŹ Kary pół roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata i 1200 zł grzywny zażądał prokurator dla Andrzeja Leppera, oskarżonego o znieważenie rządu i byłego wicepremiera Janusza Tomaszewskiego.
W poniedziałek odbyła się ostatnia rozprawa w procesie przeciw Lepperowi. Wyrok ma zapaść w piątek.
(PAP)Opinia psychiatrów nie jest zadawalająca

KATOWICE Sąd okręgowy przesłucha biegłych psychiatrów, którzy badali
kadrą wojska w Grudziądzu. Prasa przytaczała jego barwne wypowiedzi, zarzucając mu, że czuć było od niego alkohol. W poniedziałek w radiu Zet Lipka przyznał, że na wcześniejszym spotkaniu jubileuszowym w 3. Flotylli Okrętów wypił dwa kieliszki po toaście.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ostatnia rozprawa w procesie Leppera&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ŁÓDŹ&lt;/&gt; Kary pół roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata i 1200 zł grzywny zażądał prokurator dla Andrzeja Leppera, oskarżonego o znieważenie rządu i byłego wicepremiera Janusza Tomaszewskiego.<br>W poniedziałek odbyła się ostatnia rozprawa w procesie przeciw Lepperowi. Wyrok ma zapaść w piątek.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Opinia psychiatrów nie jest zadawalająca&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KATOWICE&lt;/&gt; Sąd okręgowy przesłucha biegłych psychiatrów, którzy badali
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego