Miejsce wydania: Pasłęk
maju 2004 roku, w Zalewie, drużyna Poonii zremisowała 2:2.
jp

Polonia - Granica 2 : 4 (2:2)
Sił naszym piłkarzom starczyło do 61 minuty. Kiedy wydawało się, że jest szansa na remis, a nawet wygraną piłkarze Polonii stanęli. Goście już w 6 minucie objęli prowadzenie po strzale Sapeli. Ten sam zawodnik zdobył drugiego gola w 22 minucie meczu. Obie bramki padły po ewidentnych błędach obrony.

W 31 minucie od utraty gola uratowała nas poprzeczka. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 33 minucie z karnego, jej autorem był Jacek Gawryś. Na 2:2 wyrównał pięknym strzałem Piotrek Borysiewicz. Druga część pierwszej połowy
maju 2004 roku, w Zalewie, drużyna Poonii zremisowała 2:2.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Polonia - Granica 2 : 4 (2:2)&lt;/&gt;<br>Sił naszym piłkarzom starczyło do 61 minuty. Kiedy wydawało się, że jest szansa na remis, a nawet wygraną piłkarze Polonii stanęli. Goście już w 6 minucie objęli prowadzenie po strzale Sapeli. Ten sam zawodnik zdobył drugiego gola w 22 minucie meczu. Obie bramki padły po ewidentnych błędach obrony.<br>&lt;gap reason="tab"&gt;<br>W 31 minucie od utraty gola uratowała nas poprzeczka. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 33 minucie z karnego, jej autorem był Jacek Gawryś. Na 2:2 wyrównał pięknym strzałem Piotrek Borysiewicz. Druga część pierwszej połowy