Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
najważniejszy krok to analiza twoich mocnych stron. Każda z nas jest dobra w jakiejś dziedzinie. Ty również. Musisz tylko odkryć, w jakiej. Może pomoże ci spisanie tego, czego inni mogą ci zazdrościć? Na pewno masz cechy, których nie doceniasz, a inni chcieliby być ich szczęśliwymi posiadaczami. Jesteś dynamiczna, potrafisz zachować zimną krew w sytuacjach stresowych, masz wielu oddanych przyjaciół, a może piszesz świetne wiersze? Spójrz na siebie z sympatią, a z pewnością dostrzeżesz swoje mocne strony. I nie przejmuj się druzgocącą krytyką. Może ten, kto ciągle udowadnia ci twoją niższość, jest po prostu zazdrosny?
Pamiętaj, że sukces nie jest reglamentowany. To nie
najważniejszy krok to analiza twoich mocnych stron. Każda z nas jest dobra w jakiejś dziedzinie. Ty również. Musisz tylko odkryć, w jakiej. Może pomoże ci spisanie tego, czego inni mogą ci zazdrościć? Na pewno masz cechy, których nie doceniasz, a inni chcieliby być ich szczęśliwymi posiadaczami. Jesteś dynamiczna, potrafisz zachować zimną krew w sytuacjach stresowych, masz wielu oddanych przyjaciół, a może piszesz świetne wiersze? Spójrz na siebie z sympatią, a z pewnością dostrzeżesz swoje mocne strony. I nie przejmuj się druzgocącą krytyką. Może ten, kto ciągle udowadnia ci twoją niższość, jest po prostu zazdrosny? <br>Pamiętaj, że sukces nie jest reglamentowany. To nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!