Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
naporem globalizacji i konkurencji, gdy okazało się, że biedne kraje nie chcą realizować utopii powszechnego dobrobytu z państw bogatych, ale przyciągają inwestycje i tworzą miliony miejsc pracy. Zgorzkniali lewicowi intelektualiści i niektórzy politycy chcą więc teraz ograniczenia konkurencji w światowej gospodarce.
Pozostaje pytanie, jak długo duża część wyborców da się zwodzić politykom na ekonomiczne manowce. Życzę wszystkim, aby w naszym kraju trwało to jak najkrócej, gdyż po wstąpieniu do UE czekają nas poważne wyzwania. Przyszłość jest w naszych rękach (i głowach).
RAFAŁ ANTCZAK Ekspert CASE

TELEGRAM GIEŁDA
Rolnicy bez dopłat
Około 200 tysięcy polskich rolników, którzy mają gospodarstwo mniejsze niż jednohektarowe
naporem globalizacji i konkurencji, gdy okazało się, że biedne kraje nie chcą realizować utopii powszechnego dobrobytu z państw bogatych, ale przyciągają inwestycje i tworzą miliony miejsc pracy. Zgorzkniali lewicowi intelektualiści i niektórzy politycy chcą więc teraz ograniczenia konkurencji w światowej gospodarce.<br>Pozostaje pytanie, jak długo duża część wyborców da się zwodzić politykom na ekonomiczne manowce. Życzę wszystkim, aby w naszym kraju trwało to jak najkrócej, gdyż po wstąpieniu do UE czekają nas poważne wyzwania. Przyszłość jest w naszych rękach (i głowach).<br>&lt;au&gt;RAFAŁ ANTCZAK Ekspert CASE&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;TELEGRAM GIEŁDA&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Rolnicy bez dopłat&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Około 200 tysięcy polskich rolników, którzy mają gospodarstwo mniejsze niż jednohektarowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego